Turkijos kurortai

Turkija yra viena populiariausių atostogų krypčių, nuostabi šalis – geras oras, šilta jūra, kontrastinga gamta!

Antalija

Didžiausias Turkijos Viduržemio jūros regiono kurortas. Miestas, savo istoriją skaičiuojantis nuo 159m.pr.Kr., turistus pasitinka žaviu senamiesčiu, plačiais bulvarais ir švariais paplūdimiais. Senamiesčio viduryje įsikūręs jachtų uostas, kurio krantinėje netrūksta restoranų, barų, suvenyrų parduotuvių. Netoli Antalijos gyvavo turtingi antikos miestai termessos, Perge, Aspendos, o nemažai istorinių paminklų šiose vietovėse išlikę iki šių dienų. Atstumas nuo Antalijos oro uosto 5km. Nuostabi Antalijos pakrantė tęsiasi net 200 km ir yra pripažinta viena ekologiškai švariausių vietų pasaulyje. Orai puikūs visus metus – visada jausies kaip vasarą ar mažų mažiausiai – pavasarį. Antalijoje rekomenduojame ilsėtis norintiems derinti poilsį paplūdimyje su miesto šurmuliu vakare. Labiausiai tinkantis kurortas – aktyviam jaunimui, poroms ir tiems, kad nori atrasti istorinę šios šalies pusę (dauguma lankytinų vietų Turkijoje yra patogiausiai pasiekiamos būtent iš Antalijos).  

Kemeras

Atostogos įspūdingų Tauro kalnų papėdėje ir pušynų apsuptyje bus tikrai nepamirštamos. Nuo Antalijos oro uosto apie 40 km nutolusio Kemero vyrauja žvirgždas, vietomis jį keičia akmenys. Smalsūs poilsiautojai neapsiriks aplankę netoliese gyvavusio prekybinio Phaselio miesto griuvėsius, datuojamus romėnų laikais ir Olimpo miesto likučius, kurio istoriją mena mitai. Kemeras yra nedidelis ir labai jaukus miestelis, jame yra gausu kavinių, naktinių klubų ir barų, kuriuose galima tikrai smagiai pašėlti. Kurortą rekomenduojame jaunimui, poroms, draugų kompanijoms, na, o ramesnio poilsio norintiems keliautojams rekomenduojame rinktis aplink Kemerą išsidėsčiusius mažus kurortinius miestelius – Beldibį, Kirišą.

Belekas

Pajūrio pakrantė ties šiuo kurortu tęsiasi šiuo kurortu daugiau kaip 12km, o paplūdimyje vyrauja smėlis su žvirgždo priemaišomis. Iš žemyno pusės Beleką juosia pušų ir eukaliptų giraitės. Kurortas garsėja kaip golfo centras, o beveik visi viešbučiai Beleke yra penkių žvaigdučių. Atstumas nuo Antalijos oro uosto 30km. Šį kurortą rekomenduojame ieškantiems gerų, prabangių, kokybiškų viešbučių, golfo mėgėjams. Taip pat šeimoms su mažais vaikais – trumpas pervežimas nuo oro uosto.

Sidė

Visai neseniai Sidė buvo tik nedidelis žvejų kaimelis, o dabar tai vienas jaukiausių Antalijos regiono kurortų. Judriame kurorte, įsikūrusiame pusiasalyje, dera smėlio paplūdimiai, antikiniai ir bizantiniai griuvėsiai- keliautojus žavi net po daugybės žemės drebėjimų išlikę istoriniai paminklai –  imperatoriaus Vespasijano skulptūra, Fortūnos šventykla, agora, 16 000 vietų amfiteatras, fontanas, romėnų pirtys, nekropolis ir akvedukas, gausybė barų bei suvenyrų parduotuvių. Paplūdimiai čia labai prižiūrėti, viešbučiai aukštos klasės. Rekomenduojame visų tipų turistams.

Alanija

Savo istoriją pradėjęs nuo piratų tvirtovės, klestėjusios iki 65m. pr. Kr. dabar yra vienas moderniausių kurortų. Gražiausias vaizdas į miestą ir apylinkes atsiveria nuo kyšulio, išsišovusio į Viduržemio jūrą. Į vakarus nuo jos driekiasi Kleopatros paplūdimys, kuris pasak legendos, buvo Romos imperatoriaus Marko Antonijaus dovana jo meilei Kleopatrai. Turistus žavi vingiuotos Alanijos senamiesčio gatvelės, didingos kalnų pilys, spalvingos parduotuvėlės. Pagrindinis miesto veiksmas vyksta Atatiurko gatvėje, nuo kurios galima pasivaikščioti link pilies, puošnia pakrante. Atstumas nuo Antalijos oro uosto ~140km. Alanijoje gausus nebrangių viešbučių pasirinkimas, mėgstantiems miesto šurmulį. Čia gausu naktinių klubų, restoranų, parduotuvių. Rekomenduojame visų tipų turistams.

 

Padėsime išsirinkti geriausią kelionių variantą, bendraukime!
Parašykite: [email protected]
Paskambinkite: 8 5 2070969
Užsukite: Konstitucijos pr. 12, Vilnius