Cytric Easy

Planuokite, rezervuokite ir dalinkitės su kolegomis savo verslo kelionėmis  tiesiai iš „Microsoft Teams”.

Pakeiskite kelionių planavimo supratimą su Cytric Easy

„Cytric Easy” sprendimas, kuris yra integruotas į „Microsoft 365”, leidžia sklandžiau planuoti ir užsakyti verslo keliones. Funkcionalumas leidžia užsakyti skrydžio bilietą, viešbutį tiesiogiai „Microsoft Teams” programoje. Leiskite savo darbuotojams sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia, palengvindami ir pagreitindami šį procesą kaip niekada anksčiau.

Itin paprastai pasidalinkite savo kelionės informacija su kolegomis

„Cytric Easy” yra vienintelis kelionių ir išlaidų įrankis, integruotas į „Microsoft Teams”. Darbuotojai gali dalytis kelionės informacija per „Microsoft Teams” pokalbius ir kartu planuoti bei užsakyti verslo keliones. Dabar lengviau nei bet kada anksčiau užmegzti ryšį su kolegomis ir kartu bendradarbiauti.

Verslo kelionių užsakymas per "Microsoft Teams

Naudodami „Cytric Easy” darbuotojai gali ieškoti, lyginti ir užsakyti skrydžius, viešbučius ir nuomojamus automobilius arba tvarkyti kelionių išlaidas tiesiai „Microsoft Teams” programoje. Nebereikia lakstyti pirmyn ir atgal iš vienos programėlės į kitą. Jokių produktyvumo trikdžių. Keliautojams tereikia prisijungti prie jūsų įmonės „Microsoft” paskyros ir jie jau gali keliauti.

Taupykite laiką, skirtą renginių ir kelionių planavimui

Naudodamiesi „Cytric Easy” keliautojai ir bei verslo kelionių planuotojai gali efektyviau koordinuoti, bendrauti ir bendradarbiauti planuodami tiek įmonės renginius, tiek grupines verslo keliones. Naudodamiesi Teams visi dalyviai gali lengvai pasiekti ir dalytis svarbia renginio ar kelionės informacija, pavyzdžiui, datomis, renginio vieta, kelionės informacija, svarbiais dokumentais specialiame „Microsoft Teams” kanale.

Norite sužinoti daugiau ?

Susisiekite, kad galėtume Jums pademonstruoti, kaip mūsų platforma gali padėti valdyti Jūsų verslo keliones

    * Šie laukai yra privalomi.

      * Šie laukai yra privalomi.

        * Šie laukai yra privalomi.