Cytric Mobile

Suteikite keliautojams ir kelionių planuotojams galimybę rezervuoti skrydžių bilietus, viešbučius, automobilių nuomos paslaugas, valdyti komandiruočių išlaidas tiesiog jų delne.

Tvarkykite keliones ir jų išlaidas. Bet kur.

„Cytric Mobile” leidžia darbuotojams naudotis „Cytric” kelionių užsakymo ir išlaidų valdymo sprendimais vienoje programėlėje. Suteikite savo darbuotojams laisvę peržiūrėti maršrutus, užsakyti keliones, kontroliuoti išlaidas ir bendrauti keliaujant bet kuriame įrenginyje.

Suteikite darbuotojams galimybę valdyti savo keliones 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę

„Cytric Mobile” leidžia keliautojams pasiekti visą būsimos kelionės informaciją iš patogios programėlės. Keliautojai gali užsisakyti skrydžius, viešbučius, traukinių bilietus ir nuomojamus automobilius keliaujant, o pasikeitus planams – lengvai atnaujinti ar atšaukti užsakymus. „Cytric” sinchronizuoja kelionių informaciją visuose įrenginiuose, todėl keliautojai visada turi naujausią informaciją.

Pateikite ir patvirtinkite išlaidas keliaudami

Naudojant „Cytric Mobile” sukurti prašymą dėl išlaidų taip pat paprasta, kaip ir nufotografuoti kvitą. Programėlė automatiškai iš skaitmeninio kvito ištraukia reikiamą informaciją apie išlaidas ir sukuria išlaidų įrašą. Darbuotojai gali pateikti, peržiūrėti ir patvirtinti išlaidų ataskaitas vienu mygtuko paspaudimu.

Bendraukite efektyviai net įvykus nenumatytiems trikdžiams

„Cytric Mobile” praneša keliautojams apie išvykimo vartų pasikeitimus, skrydžių vėlavimus ar atšaukimus. Kad užtikrintumėte keliautojų gerovę, savo paskyrą galėsite susieti su „Cytric Care” ir stebėti grėsmes, nustatyti keliautojų buvimo vietą realiuoju laiku ir laiku siųsti pranešimus tiesiai į jų telefonus.

Padėkite keliautojams išlikti produktyviems visos kelionės metu

Darbuotojai nori susitelkti į darbą, o ne galvoti apie vietą, į kurią vyksta. „Cytric Mobile” siūlo įrankius, kurie padeda keliautojams iš karto patikrinti vietos orus, žemėlapius, valiutų konvertavimą ir užtikrina produktyvumą, nes programėlėje galima užsiregistruoti tiek į skrydžius, tiek į viešbučius.

Sukurkime verslo kelionių užsakymo procesą, kuris atitinka Jūsų įmonės kelionių politiką.

Naudojant „Cytric Travel” itin lengva automatizuoti, atvaizduoti ir įdiegti Jūsų kelionių politiką. Šis įrankis Jūsų verslui ne tik suteikia integruotą standartinį kelionių politikos sprendimą, tačiau suteikia galimybę kelionių politiką adaptuoti pagal Jūsų poreikius –  kelionių politiką pritaikysime pagal Jūsų  įmonės specifiką skirtingoms darbuotojų grupėms ribojant ar rodant skirtingą turinį, skrydžių klases, viešbučių kategorijas, kainas ir pan. Keliautojai galės lengvai valdyti savo keliones neviršydami biudžeto, tuo pačiu taupant vadovų laiką kelionių bei išlaidų kontrolei.

Norite sužinoti daugiau ?

Susisiekite, kad galėtume Jums pademonstruoti, kaip mūsų platforma gali padėti valdyti Jūsų verslo keliones

    * Šie laukai yra privalomi.

      * Šie laukai yra privalomi.

        * Šie laukai yra privalomi.