Cytric Travel

Kartu padarysime, kad keliautojams būtų lengva užsisakyti keliones laikantis įmonėje galiojančių taisyklių, o vadovams – išlaikyti kontrolę.

Viena internetinė platforma jūsų verslo kelionių poreikiams patenkinti

„Cytric Travel” leidžia kontroliuoti kelionių išlaidas ir kartu patenkinti net ir įnoringiausius verslo keliautojų poreikius. Suteiksime prieigą prie ypač plataus turinio lengvai naudojamoje internetinėje platformoje, o naudodami patikimą „Cytric” kelionių paieškos variklį išpildysime net ir pačius sudėtingiausius keliautojų poreikius.

Galimybė naudotis skrydžio bilietų, viešbučių pasiūlymais pasauliniu mastu

„Cytric Travel” leidžia keliautojams rasti visą jiems reikalingą turinį vienoje patogioje platformoje. Joje rasite skrydžius, viešbučius, traukinių bilietus, auto nuomos bei pervežimo paslaugas. Technologinis sprendimas apima tiek GDS (global distribution system), agregatorių bei tiesioginių tiekėjų turinį, įskaitant NDC (New Distribution Capability) turinį, kad keliautojai rastų sau tinkamiausią pasiūlymą kiekvienai kelionei.

Gaukite geriausius tarifus vos per kelias sekundes

Naudodamiesi itin galingomis „Cytric” paieškos galimybėmis, keliautojai gali lengvai palyginti įvairių šaltinių pasiūlymus ir rasti geriausią tiek iš visiems laisvai prieinamų (public), tiek ir iš korporatyvinių (negotiated) avia kompanijų tarifų. Jei darbuotojai nepasirinks geriausio tarifo pagal jūsų įmonės kelionių politiką, „Cytric” atsiųs įspėjimą ir nukreips geriausio pasiūlymo link.

Viskas vienoje vietoje. Kad ir kur bebūtumėte

Viena platforma. Viena paskyra. Bet koks įrenginys. „Cytric Travel” suteikia identišką jausmą nepriklausomai ar kelionių ieškote kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, todėl darbuotojai gali užsisakyti, valdyti ir patvirtinti keliones 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę iš bet kurios pasaulio vietos. Naudodamiesi „Cytric” mobiliąja programėle darbuotojai gali naudotis ne tik įprasta skrydžių ar viešbučių paieška, bet ir papildomomis kelionių planavimo bei išlaidų valdymo funkcijomis.

Sukurkime verslo kelionių užsakymo procesą, kuris atitinka Jūsų įmonės kelionių politiką.

Naudojant „Cytric Travel” itin lengva automatizuoti, atvaizduoti ir įdiegti Jūsų kelionių politiką. Šis įrankis Jūsų verslui ne tik suteikia integruotą standartinį kelionių politikos sprendimą, tačiau suteikia galimybę kelionių politiką adaptuoti pagal Jūsų poreikius –  kelionių politiką pritaikysime pagal Jūsų  įmonės specifiką skirtingoms darbuotojų grupėms ribojant ar rodant skirtingą turinį, skrydžių klases, viešbučių kategorijas, kainas ir pan. Keliautojai galės lengvai valdyti savo keliones neviršydami biudžeto, tuo pačiu taupant vadovų laiką kelionių bei išlaidų kontrolei.

Norite sužinoti daugiau ?

Susisiekite, kad galėtume Jums pademonstruoti, kaip mūsų platforma gali padėti valdyti Jūsų verslo keliones

    * Šie laukai yra privalomi.

      * Šie laukai yra privalomi.

        * Šie laukai yra privalomi.