Fare optimizer

BPC Travel  yra vienintelė kelionių agentūra Lietuvoje, kuri savo klientams siūlo tarptautinį Amadeus® GDS sistemos produktą Fare Optimizer papildomą taupymo būdą – automatinę pigesnių lėktuvo bilietų paiešką. Dėl įdiegtos technologijos bilietai rezervavimo sistemoje automatiškai tikrinami kas 15 minučių, o pigesnių lėktuvo bilietų paieška atliekama tuo atveju, jei oro linijos pasiūlo naujų bilietų kainų arba kai kurių vietų bilietai grąžinami atgal į prekybą. Tai netaikoma pigių skrydžių bendrovėms, nes jų užsakymai apmokami pagal momentinį užsakymą ir jokie naudingi keitimai negalimi.

Automatiškai uždirbkite daugiau pinigų

„Amadeus Fare Optimizer” pakartotinai ieško mažesnių tarifų, atitinkančių jūsų užsakymų maršrutą, bagažo tipą, tarifų šeimą ir valiutos keitimo sąlygas ir apie tai automatiškai pranešti Jus aptarnaujančiam kelionių agentui arba naudojant robotų sprendimus automatiškai pakeisti Jūsų rezervaciją pritaikant aptiktus žemesnius tarifus taip Jums leidžiant sutaupyti.

„Amadeus Fare Optimizer” yra galinga internetinė programa, kuri automatiškai nuskaito jūsų užsakymus, kad rastų geresnes galimas kainas. Tai reiškia, kad su „Amadeus Fare Optimizer” kainoms sumažėjus Jūs sutaupote.

 • Optimizuokite net iki 25 proc. užsakymų;
 • Sutaupykite net iki 24 % lėšų;
 • Vidutinis vienos rezervacijos sutaupymas – 119eur.

Kaip tai veikia?

Tūkstančiai klientų rezervuoja, perka arba atšaukia bilietus vienu metu visame pasaulyje. Kartais, kai anksčiau rezervuoti bilietai neparduodami, jie atšaukiami ir vietos vėl atsiranda rezervavimo sistemoje. Kai jau rezervuotam ir išpirktam bilietui randama pigesnė kaina, paslaugų vadybininkas gauna sistemos pranešimą ir susisiekia su klientu. Nors senasis bilietas turi būti grąžintas (kredituota sąskaita) ir vietoj jo išduoti nauji bilietai už naują kainą. Tokį sandorį galima atlikti tik tą pačią dieną, kuomet BPC Travel, kaip paslaugų teikėjas, turi tokią galimybę iš oro linijų bendrovės.

Išsamios bei išmanios ataskaitos

„Amadeus Fare Optimizer” robotikos sprendimai generuoja realaus laiko ataskaitas apie patikrintus užsakymus ir bendras sutaupytas lėšas, taip pat offline ataskaitas apie oro linijų bendroves, kuriomis Jūsų įmonė naudojosi,kelionių maršrutus ir kt.

Norite sužinoti daugiau ?

Susisiekite, kad galėtume Jums pademonstruoti, kaip mūsų platforma gali padėti valdyti Jūsų verslo keliones

  * Šie laukai yra privalomi.

   * Šie laukai yra privalomi.

    * Šie laukai yra privalomi.