Paslaugos

Verslo kelionių organizavimas

Tai – užkoduota mūsų DNR. Padėsime Jums keliauti patogiau, saugiau, efektyviau. Pasirūpinsime ne tik skrydžio bilietu, bet viskuo, ko prireiks kelionėje – nuo atvykimo iki oro uosto, nakvynės iki saugaus pervežimo po išvykos namo. Skaičiai nemeluoja – naudojamos IT technologijos mūsų klientams leidžia sutaupyti nuo 5 iki 15% verslo kelionių išlaidų. Kviečiame išbandyti.

Išvykos su verslo partneriais

Motyvuoti turime ne tik darbuotojus. Nudžiuginti ir dar labiau sustiprinti ryšius su savo verslo partneriais galite praleisdami laiko kartu. Tyrinėti kartu Amazonės džiungles Brazilijoje? Kartu kopti į snieguotą Materhorno viršūnę kerinčiose Šveicarijos alpėse? O gal tiesiog stebėti kaip saulė pradingsta Viduržemio jūros gelmėse mėgaujantis aukščiausio lygio aptarnavimu Rixos viešbutyje Antalijoje? Per daugybę metų sukaupėme patirties ir įspūdžių, jog kartu tikrai atrasime tai, kas Jums ir Jūsų klientams tiks labiausiai.

Parodos bei konferencijos užsienyje

Ar žinote, jog rūpintis Jūsų mėgstama konferencija kitais metais mes pradėsime jums dar negrįžus iš esamos? Bendradarbiaudami su mumis rūpintis, kad kažko nepamirštumėte nebereiks – tam esame mes. Viskas, ko Jums reikia, tai rūpintis savo verslu, o kelione pasirūpinsime mes.

Teambuild‘ingai

Įmonėje turite tradiciją periodiškai išvykti kartu su komanda į užsienį? Nesvarbu ar 10 ar 1000 darbuotojų, nesvarbu į Rygą ar į Tailandą – pasirūpinsime visais kelionės organizavimo ypatumais, užsiėmimais bei programa tam, kad viskas, dėl ko Jūs turėtumėte rūpintis tai tik kaip puikiai praleisti laiką su savo komanda.

Siųsti užklausą

Susisiekite, kad galėtume patenkinti net ir sudėtingiausius Jūsų įmonės verslo kelionių poreikius.

    * Šie laukai yra privalomi.

      * Šie laukai yra privalomi.

        * Šie laukai yra privalomi.